Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení Euscorpius carpathicus

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zdejších chovatelů štírů, co by mi doporučili ke krmení štírů Euscorpius carpathicus? Štírci mají cca 1 cm, ale zatím je doma nemám, tak dopředu sonduju. Přemýšlel jsem nad chvostoskoky, zrnokazy, octomilkama nebo i mikro cvrčky.

Díky :-)

Myslím, že budou brát všechno, akorát s těmi zrnokazy si nejsem úplně jistý. Jinak bych vyzkoušel ještě rybenku skleníkovou, pokud někde seženeš násadu, tak chov je daleko jednodušší, než třeba chov octomilek a štíři je podle mého taky určitě brát budou.

Tak tu druhou knížku o štírech z Robimausu ani kupovat nemusiš, protože je v ní to samí jako v tý první jenom je toho mnohem míň. a to krmení fakt není problém, Buď jim tam nasyp mikrocvčky nebo vem nějakýho velkýho a natrhej na kusy. jinak euscorpiusů chovám hodně tak když budeš potřebovat napiš rád poradím8-)