Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boa constrictor imperator

dobrý den chtěl bych se vás na něco zeptat ohledně tohoto hroznýše. mám starou prosklenou skříň 110x50x60 cm(dxhxv) stačilo by to dospělému B.C.I. pokud ne tak jakému druhu a formě hroznýše královského by to stačilo

pokud mate problem s krmenim nekupujte boa....i o hog island se říká že sou malý ale videl sem i velky.....nikdy se neda s presnosti rict ze ten a ten boa bude takovy a makovy.....a imperator bez formy jak pise podemnou je mix a u toho neni urcity nic:)