Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agamy

Ahoj,chtěla jsme se zeptat co mám dělat. O Vánocích jsme se přestěhovala a od té doby se pořát agamy vousaté perou. Dříve to tolik nikdy nedělali .Pomůže je dát na jiné místo?

loading...

Tak máte to UVB starý, já prostě nevěřím, že by za to mohlo něco jiného, než UVB. Jasně se to tady všude píše, jak je nějaký chlup nakřivo, tak to chce UVB.
Já už si projistotu zapínám UVB na noc i na boty, ať mají po ránu pěknou barvu a hlavně, ať mi po cestě do práce nerupne podrážka.
Pamatujme si, za všechno může UVB.