Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akat do teraria?

Zdravim.
Precetl jsem zde par poznamek o jedovatosti akatu.znamena to ze jeho vetve nesmim pouzit do teraria pro chameleony? i za predpokladu ze chamousi vetve neokusujou?
Jde mi o to jestli ty vetve samy o sobe vylucuji nejake jedy nebo jak to s tou jedovatosti je? v pripade ze se jedna o stare suche vetve ze spadleho stromu.ta kura je krasna a pro chameleony na lezeni idealni...

Tak to je pozitivni:) ja prave vymenil chameleonum stary vetve za akatovy a ted sme tu cirou nahodou narazil na zminku ze akat je silnej toxin....tak bych to nerad zase prekopaval...ale stary oschly vetve snad bejt moc toxicky nemuzou...jeste ke vsemu kdyz to pouzivaj v zoo:) jinak navstevu tam planuju,dlouho jsem tam nebyl:)

oni ty mlady akaty ani nejsou nejak estra hezky...nemaj takovou tu spravne hrubou kuru....ty stray vetve vypadaj skoro jako korkovy a ani nemaj trny...jen ty uplne nejslabsi spicky.....ja ty vetve narezaval z popadanejch stromu,vydrbal dratenym kartacem,vykoupal v savu a osprchoval....:) jsou skoro sterilni:D:D a treba Pardal se ted uplne jinak barvi od ty doby co jsme mu predelal ty vetve.....