Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Clamp Lamp

Zdravim . Chcel by som sa opytať na istu lampu ( Clamp lamp ) . V navode piše , že ma byť nad terariom a nie vo vnutri . No v predajni kde som to kupil tak ju mali vo vnutri . Piše tam že nepouživať vo vlhkom prostredi ( čo je napisane po anglicky takže neviem či to nie je jeden z tych ich pravidiel kvoli súdom , lebo tam piše že držať od toho zvierata a ludi čo najdalej ) takže asi to bude neaka ultra lampa do vesmiru alebo len blby navod . Neviete kde to mam vlastne dať ?

http://eshop.farmapython.cz/reflektory--kryty-a-st ojany/zoo-med-repti-clamp-lamp-deluxe
http://shop.miga.cz/clamp_lamp_pr_26_cm-126_269-71 593.html
http://www.robimaus.cz/lampa-do-teraria-s-hlinikov ym-krytem-objimkou-a-ochrannou-mrizkou-prumer-21-c m-protectorrep-clamp-lamp-1350.html

Tohle jsou první tři výsledky dotazu "clamp lamp" ve vyhledavači... možná by neškodilo specifikovat o jakého výrobce se jedná. Přeju hodně štěstí, já ti s lampou neporadím, radši, bo do toho opravdu moc nevidím. Ale když to upřesníš, možná se někdo z "elektřikářů" najde... :-D

tak ak to dam do teraria tak dlžka od žiarovky ku vyhrievaciemu miestu bude cca 15 cm . A niekomu tu leguan dokonca "zhorel" a nerad by som to dopustil . Ak je možnosť nechad ju nad terariom tak by som to tam najradšej nechal ale ak to nema žiadny učinok tak by som to asi neak prešpekuloval

Na nove terarko nemam miesta . Musi tam vydržať aspon pol roka potom sa možno prestahujem tak budem myslieť aj nato . Ak to dam dnuka tak ten moj hyperaktivny leguan zhori . Ak je to nad terariom tak sa nema ako popalit jedine na skle kde sa nema ako dostať . Respektive ma ale nema načom byť . ( ma zatial len 40 cm )