Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrání v teráriu

Zdravim, poprosila bych o radu ohledne vetrani. Od pritele jsem dostala jako darek novou velkou skrin z tezsiho plexiskla (ruseni obchodu), na zamek, na terarko idealni. Vyska 120 cm, delka 55 cm, hloubka 50 cm. Vnitrek si samozrejme dotvorim sama, ale vetrani mi bude rezat prave pritel. Jaky typ vetrani by bylo vhodne zvolit pro gutku, potazmo duhovce? Vsechna ma terarka jsou koupena uz hotova, takze tomu uplne nerozumim. A postaci otvor zakryt treba sitkou do oken? Dekuji.

Pokud už máš doma hotová terárka, tak dle mého není nic jednoduššího, než to větrání okopírovat podle toho. Nebo si projít nějaká terária zde. Síťka do oken by teoreticky stačit mohla, ale ruku do ohně za to nedám, jelikož jsem ji vždycky měla kovovou.