Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc - moje Elaphe Guttata nechce žrát

Prosím o pomoc moje Elaphe guttata kterou mam 3 roky mi přestala žrát. Začalo to tak že se užovka začala zakalovat a já jsem přinesl domů myši tak sem zkusil ji je podat ale nepřímula je. Takže sem si je ponechal v zahradním domečku kam sem jim dal seno jablka pšenici a vodu. Několik týdnů sem se o ně staral a poté co se had svlékl sem mu je zkusil podat ale nepřímul je. Takto sem to vyzkoušel ještě několikrát. Poté jsem koupil další myši protože jsem se domníval že mu tyto ze sena smrdí ale nové myši také nepříml.

Předem děkuji za rady

PS: had je v teráriu nad míru aktivní

Začíná jaro, tak by raději místo myši partnera:) Myslím, že menší hladovka tvému hadovi neuškodí.

se užovka začala zakalovat

Několik týdnů sem se o ně staral a poté co se had svlékl sem mu je zkusil podat

Mi neříkej, že ji svlékání trvalo několik týdnů?:)