Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samec+samička

Zdravím, měl bych dotaz

choval jsem dva gekončíky v domnění, že jsou to obě samičky, dnes jsem ale zjistil, že jeden je samec a ojíždí samičku :D Chtěl jsem se zeptat, jestli je mám nechat pohromadě, nebo jednoho prodat, popřípadě přikoupit další samičku. Někde na netu jsem četl, že samec samičku uhoní a po čase zemře, myslíte, že je to možné? Prosím o pomoc :(

pokud jsou bílá, tak to zkus... co se týče těch snůžek, tak to vychází zhruba na 1snůžku měsíčně, mimo zimních měsíců, takže by to odpovídalo... nevracej k ní samce, nech je oddělené a pokud bude holka zdravá a doroste (ony někdy když se předčasně nakryjou a kladou, tak zůstanou menší), tak tam kluka vrať tak nejdřív za 1/2-3/4 roku.