Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam v Praze na Tilandsie?

Zdravim.potrebuju sehnat hromadu tilandsii a vselijakych epifitu do paludaria... Doporucili by jste mi nejaky obchod v Praze kde maji trosku vyber a prijatelne ceny? Nemam zatim vybrane zadne konkretni druhy takze spis obecne tipy na obchody se kterymi mate dobrou zkusenost:) diky

Jo,u nej uz jsem neco kupoval...ja sem chtel mit prave paludarko hotovy uz v patek abch moh na burze sehnat nejakyho obyvatele....tak prave jestli po Praze neni nejakej obchod zamerenej treba vylozene na tilandsie...
I kdyz ono by se asi nic nestalo kdyz bych to osazel az po tom co prijedu z burzy...:)