Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s terariom

Nazdar . Zakladam novu temu aj napriek tomu že ich tu je vela . Ak by ste boli taký dobrý a odpovedali mi aj tak tak by som vám bol velmi vďačný . Chcel by som si zhotoviť nové terarium pre leguána zeleného , myslím , že to bude z osb dosiek a neviem ako nato . Vec typu pozbijať dosky viem ale neviem aké by maly byť vhodné rozmery , substrát , vetranie , osvetlenie , konáre , dvierka a podobné veci . Chcel by som to mať všetko v jednej téme aby som nemusel zakladať každý deň novú . Vopred ďakujem .

Ahoj,
som rada, že sa snažíš mať dostatok informácií o chove pred zakúpením zvieratka, ale nemôžeme ti to tu všetko nadiktovať.. Hlavne, keď to tu všetko už minimalne raz je.. Musíš s na úvod trochu viac snažiť - v pavo hore "hľadať" + google... Keď si nájdeš základné info a stále si niečím nebudeš istý, potom prichádza na rad rada od skúsenejších. Takto by sa zbláznili, keby mali každému "na mieru" navrhovať terko.. Iste to chápeš.

Tak príjemné čítanie a veľa zdaru!