Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apatie krajty po neúspěšném krmení

Dnes jsem po dvou týdnech zkoušela krmit svého sedmi měsíčního samce krajty královské.Má 60 cm a cca 205gramů.Malého potkánka ulovil,ale nesežral.
Chápu u nich se to přece stává.
Akorát mi není známa apatie po dnešním"krmení",která trvá do teď.Jindy lozí po terárku,dělá binec,kde se dá,padá z větve opakovaně dolů a očividně se u toho baví a dnes nic,ani se nehne.Položila jsem ho na topný kámen,kde zůstal celou hodinu bez jakéhokoliv hnutí.Na těle nemá po dnešním souboji žádné zranění,potkan ho nekousl ani nepodrápal.
Nechci zbytečně stresovat,ale tak náhlá změna chování mi příjde dost divná.
Díky za Vaše připomínky.

Takato zmena chovania je u regiusky bezna, nic si z toho nerob. Mozno potrebuje len trochu oddychu, nevyberaj ju zbytocne z teraria, nechaj ju odpocinut. Skontroluj oci ci niesu zakalene, mozno sa bude zvliekat, co je dost mozne, kedze je to mlada. Pri zvleku skoro nevidi, tak sa moc nehybe. Kedy naposledy prijala potravu?