Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená - nezvyklé chování

Dobrý den, asi před třemi týdny jsem dostala užovku červenou, byla v pořádku, zdravá, ráda se mazlila, často jsem jí vyndávala, tak byla dost zvyklá, žrala holátka, vodu má, vše se zdálo být ok. Předevčírem jsem pod ní dala písek, křemičitý, vymytý, vysušený. Měla dostat krmení, tak jsem jí nabídla holátko, které tam zůstalo i přes noc, jen na něm spala, zájem o žrádlo neprojevila, včera to dopadlo stejně. Jak včera, tak dnes ráno, ve chvíli, kdy jsem jí chtěla vzít do ruky, začala se křečovitě stahovat a vypadala jako v tranzu. Dnes to udělala i sama v teráriu. Oči zakalené nemá. S hady zatím nemám zkušenosti, proto se touto formou obracím na vás. Jedná se o mládě, navíc za poslední tři dny jakoby příšerně zhubla. Mohlo by se jednat o svlek? Prosím poraďte. Děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: 021 užovka červená - nezvyklé chování (Melda)[/mod]

ráda se mazlila, často jsem jí vyndávala, tak byla dost zvyklá

= možná bude problém tady, nejsou to koťata a určitě se ráda nemazlí, nejlíp ji je v terárku.... Ale to jen v případě, že tam má odpovídající podmínky.

Napiš podmínky chovu, přidej fofo terárka i hádka, jak často krmíš atd..... Pak se dá dělat víc.