Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta mi nežere

Zdravím , chtěl bych poradit mám krajtu královskou od miminka asi 2,5 roku starou a od vánoc mi nežrala.Do Vánoc žrala dvakrát do týdne po dvou pískomilech
a teď když mu tam dám pískomila tak ho očuchá a nechá ho být.Zájem by asi měl
protože sleze dolů do terária a zhání po teráriu , kolikrát je už připraven na
útok , ale pak si to rozmyslí.Dříve žral bez problému na kůži nic nemá a ani v
puse.Před třemi týdny se svlékl ale pořád nežere. Mám mu změnit stravu?Nerad bych to dělal protože mám vlastní chov píslomila.Prosím poraďte .Děkuji.

To, že nežere od Vánoc, zas tak velký problém není, kromě různě chorých chameleonů jemenských je to asi nejčastější otázka zde řešená (a zatím tu nikdo nepsal, že mu krajta chcípla hlady). Mě spíš zarazila ta frekvence krmení do té doby - dvakrát do týdne dva pískomily? Není to překlep? To by asi nemělo být ani u mláděte, ale 2,5 roku starou krajtu krmit dvakrát týdně je trochu přehnané.