Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sterilizacia terarka

chamici dostali vetsie tararka a zostali mi po nich mencie, pred tym nez tam niekoho ubytujem ich chcem sterilizovat. Mam moznost ich sterilizovat UV-C lampou ktoru pouzivaju v nemocnici na sterilizaciu miestnosti. je to vhodne riesenie??? ma s tym niekto skusenosti??? ako dlho treba svietit???

Já používám savo taky, u případů třeba po chcíplých importech. Po zdravých odchovových uplně stačí Desprej, je to sprej na desinfekci chirurgického nářadí a ploch, ale dá se uplně v pohodě použít i na věci u zvířat a ubikace, vyvětrá rychlejc jak Savo a není tolik dráždivý. Navíc neodbarvuje.