Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční samec páření

Ahoj chtěl bych se zeptat mam 3 dospělé samice a v září jsem si koupil samce .Chovatel od ktéreho jsem ho koupil mi řekl že přes zimo to doroste a na jaře se muže pářit.Jenomže mě přijde o proti nim strašně malý , nevadí to??

Mohl by to být určitý problém, záleží jak ho přijmou, pokud je o dost menší než samice nechal bych ho raději dorůst. Můžeš zkusit ho tam dát ale pozorovat co dělají a když bude vše OK tak ho tam můžeš nechat ale pokud ho budou kousat tak bych dal do jiného terárka a nechal dorůst.

Franna