Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pupínky na těle krajty

Dobrý den mám dotaz asi před 2 dny jsem si všiml že tmavka má na kuži pupínky co jí nadzvedávají šupiny a nenašel jsem nic co by to mohlo být, nejsou nijak velké,ale rád ych radu co to může být:Děkuji

kozni problemy ktere popisujete se tvori pokud je v terarku "zatuchla vlhkost". Takze zvire dat na noviny, zajistit dostatecne vetrani, nizsi vlhkost, koupeli v hermanku nic nezkazite, vymackane "pupinky" namazte framykoinem a dalsi uz radeji nemackejte.