Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva nádherná nechce příjmat potravu

Dobrý den,
pořídil jsem si želvu - Trachemys scripta trostii, která první týden příjmala potravu - živé červy bez problému. Ale od té doby - tři týdny, přijmula jen jednoho. Vody má dostatek, místo na vyhřívání také (klasická žárovka). Nevím jak to má být s vápníkem, teplotou vody...jestli jí mám topit, nebo nemusím. Jinak je želva aktivní a zdravá.
Poradíte mi prosím co mám dělat?
Děkuji

Zdravím, keďže si nenapísal, akú teplotu vody máš teraz, ťažko sa radí. Ak je to prcek veľký nejaké 4cm, doporučujem ohrievač a teplotu vody nejakých 26-28°C a celý problém sa možno v najbližších dňoch vyrieši. Zima je často hlavnou príčinou podobných problémov.