Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gekončík noční - vitamíny

Ahoj.
Můj dotaz je tentokrát na vitamíny pro gekončíky noční.
Zatím jsem pořídil sépiovku, drtím skořápky.
Plánuji koupit Roboran H a Plastin. Je to správně?
Příliš přesně jsem nepochopil články, které se tu tím zabývají. Navíc většina z nich se týká chamelonů. Jak to je u gekončíků?
Je vhodný také NUTRIMIX pro nosnice?

Děkuji.

Zdravím, jak často mám podávat vitamíny? a jak je střídat? jednoho cvrčka obalit v roboranu a jednoho v plastinu? každý den? A ještě jsem se chtěla zeptat jestli je nutné mít u gekončíka topný kámen, nebo stačí vyhřívat světlem? děkuji

Ahoj. Já to dělal tak, že jsem do plastové misky nasypal mix vitamínů, hodil do ní pár cvrčků, zavřel jí, protřepal, aby se cvičci obalili a pak je pustil ke gekonům... Měl jsem jich svého času několik desítek, tak tohle bylo nejúspornější časově. Pokud máte mláďata, tak dejte pozor na to, aby se každé z nich dostalo k potravě, nebo budou slabší jedinci strádat.

Hodně zdaru.
W.