Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztržená kůže

Zdravím všechny. Dnes jsem krmil svého hroznýše a po zabití potkana jsem si všimnul, že má na několika místech roztrženou kůži. Z toho jedna rána má skoro 1cm. Jelikož se mi za necelé dva roky co ho mám nic podobného nestalo, nevím zda ho mám nechat tak nebo nějak zasáhnout. Had je pět dní po svleku. Je zde velká spousta zkušených chovatelů, takže budu rád za každou radu. Předem moc děkuji.
Pokusím se vložit foto.54100_3923.jpg

Mockrát děkuji. Ihned zajdu do lékárny. Co se týče dávkování (jak často), to bude asi podobné jako pro člověka, takže podle návodu. Jinak podmínky v tera mám zachovat stejné, nebo méně tepla, vlhka? Asi otravuju, ale je to můj mazel a chci mu dopřát to nejlepší.

podminky - teplota a vlhkost - standardni... Jen mu vyhodte substrat a dejte noviny a dejte pryc bazen a nechat mu jen misku na piti - tak aby se v ni memohl koupat...
Davkovani - dle navodu... 1x denne... Roztok je lepsi nez mast - nelepi se na nej bordel (tolik)...

Ale jak sem napsal vis - pokud se to zhorsi, tak na nic necekat a mazat k vetovi...