Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koho kousl had nebo pavouk

K připravovanému článku do magazínu Práva hledám někoho, koho kousl jedovatý domácí mazlíček. Ráda bych napsala o jeho zkušenosti, ale zároveň i o tom, jak se dá nebezpečí vyvarovat. Také bych potřebovala hlas odborníka, který tato "zranění" léčí. Prosím, ozvěte se na marketa.mitrofanovova@pravo.cz. Děkuji mnohokrát.

Nejpovolanější odborník je MUDr. Jiří Valenta. Pokud budete spolupracovat s ním, těším se na zajímavý a hodnotný článek.

http://www.karim-vfn.cz/cz/nase-klinika/toxinologi cke-centrum.html

Odborníci z řad chovatelů třeba budou mít také zájem o spolupráci. Necháme to na nich... :-)

Jen doufám, že půjde o nestranný článek s nějakým objektivním přínosem veřejnosti a ne o hon na čarodějnice, jak už to u médií bývá... Pokud bude poselstvím strašit běžné občany, srovnejte si nejprve úrazovost u chovatelů koní, psů a jedovatých živočichů a uvidíte, že to tak tragické není.

Největší prevence je opatrnost a zodpovědnost. Je to jako se vším.

Určitě bych se v článku zmínil i o přínosu chovatelů k poznání a získání informací o životě těchto zajímavých zvířat.

Na článek se každopádně těším...