Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedosvlečené oko

Dobrý den,mám ani né roční regiusku a při minulém svleku jí na oku zůstalo trochu kůže.Protože se nesvlékla vcelku,kontrolovala jsem ji celou co nejpečlivěji,ale bohužel takového kousku si všimnout nešlo.Až dnes,téměř po měsíci,kdy se zase zakalila a bude se svlékat,je ta nesvlečená kůže hodně patrná.
Prosím poraďte co mám dělat!!! Půjde ta kůže dolů při tomhle svleku?
:( A bude na to oko vidět???
Díky moc za všechny rady :)

pokud měla nějakej problém na podvozku a musela mít sucho, tak je řešení jí dát buď jenom vhký úkryt třeba s vlhkým vermikulitem- ten je víceméně sterilní a do vody na zalití se navíc může dák trocha hypermanganu, aby si do něj mohla v případě potřeby před svlekem zalézt, nebo ji prostě před svlekem každý den vyndat, dát na chvíli odmočit do plasťáku s vodou a trošičkou hypermanganu a pak zase vrátit do terária. Ale to je pro hada víc stresující.