Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nežraní, nachlazení

Ahoj, mám dotaz. Mám doma už přes rok krajtu královskou - samce. Nikdy nebyl problém s krmením a žraním. Vím,že jsou krajty v příjmání potravy "dámy" tudíž to, že dva měsíce nežral mi žíly nerthá. Je mu rok a půl, terárium dost prostorné, teploty k jeho chovu naprosto perfektní. POd žárovkou 36 stupňů a v chladnější části 28 až 30. Všechno máme, vodu - denně čerstvou, úkryt.. Prostě spokojený had :-) , ale nežere. Když mu dám myš (měl už i větší myšky než ty co mu zkouším občas přinést,takže s velikostí by neměl být problém), útočí na ní, ale vždy to ní jen tak ťukne tlamou a stahne se, pak si třeba "zívne" :D a zkusí to třeba po pěti minutách zase. Nakonec to končí tak, že myš přežije. Nevím čím to může být, napadá vás něco? Poslední dobou trošku sípal,tak jsem zvýšila teplotu a snížila vlhkost.. Může to být tím?

Teplo ma dost, takze nachladenie asi nie.Ak ste dvihli teplotu a znizili vlhkost a bolo by to iba v zaciatkoch tak sa to spravi samo.
2mesiace je nic. Podla toho co pisete mi to pride skor ze sa snazi tu mys iba zastrasit.
Skuste mu dat napr mastomysi, skreckov, pieskomilov atd....
Ak ziadne ine problemi nema, casto nekycha, vytoky z nosa, rapidne schudnutie tak by som to zatial nejako neriesil.