Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KD PEKLO 9.4.2011

Tak jako vždy:-D
zdar:-D mám pro všechny Pekláky smutnou zprávu ;-)nejedu :-D:-D a pokud bych se náhodou objevil..tak to nejsem já :-D.
Dlužníci hlavně KV bedny]:)]:),to se týká i Uro:-D
Krokouš povinně ;-)
Melda:Nz Taky povinně :-D mám tu bednu;-)
Snbák:doufám,že přijedeš??spon.dary beru;-)
Edit:prosím Big Brother,aby smáznul můj příspěpek níže díky :-)

jj jsou fuzz. Ale to je taky nahatá myš, a smrděj jako jakýkoliv jiný myši ;-) Naopak chtěj častějc čistit, páč maj rychlejší metabolizmus a tudíž víc sviněj.