Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vsousatá-místo na hoře

Dobrý den, mám doma agamáka 3 dny a je starý asi 7 měsíců. Potrsvu příjmá v pohodě, teda cvrčky zatím. Na zelené si zatím teprve zvykáme. vyrobila jsem mu do terária stěnu z polystyrénu, která je obalená ve žlutém klasickém písku. Stěna není úplně až k vrchu terária, je tam místo cca 7cm. V teráriu jsou větve a jedna právě vede k vrchu stěny. Můj agamák si to místo asi oblíbil na spaní. Jenže teď tam tráví většinu času. Nechodí se ani vyhřívat. Nevím jestli se mu místěčko fakt jen líbí a nebo mu nevyhovuje terárium. Předem díky za reakce.

Dobrý den, já mám doma samečka už skoro 8 let a taky má oblíbené místo v terárku uplně nahoře a velmi často tam chodí spát....občas ani přes den nesleze dolů pokud nevídí něco k jídlu :-) Takže je možné že se mu tam prostě líbí....:-)