Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajťule nevylučuje

Zdravím potřebuju poradit moje krajťule nechce kakat vylučuje jen takový ty bílý kuličky tak se chci zeptat zda je to normální vždycky po papání tak týden se vyprázdnila ale pak jsem jí přestěhovala do nového tera a od té doby nic je to asi necelé 2 měsíce jinak normálně papá a vypadá zdravě až na to kakání

No, dokud z ní vychází aspoň něco (to bílý je moč), tak je to snad OK. Nám takhle po dvou měsících vyloučila bílej bobek a pak dva a půl měsíce vůbec nic (a přitom žrala jak nezavřená)- takže k veterináři, rentgen, pak z ní vydloubnul dvě bílý koule, který tam měla jako špunt, do hodiny se vykadila a teď už je to v pohodě. Ale jak říkám, dokud z ní něco vychází, má střeva průchozí a je to v pořádku. Ony tu potravu zpracovávají opravdu dokonale.

problé s vylučovaním teraz nastal aj mojej regiuske - po zimnej hladovke zlikvidovala škrečka potom sa vyprázdnila za 10 dní pieskomil vylúčila iba 2 malé biele bobky velkosti nechtu na malíčku ďalšich 10 dní pieskomil + 10 dní pieskomil - a žiadne vyprázdnenie teraz už odmieta potravu 20 dni - ale inak vyzerá v pohode v noci šmejdí po terárku ako inokedy