Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem python regius terarium

zdravim rad bych si poridil Krajtu kralovskou mam pro ni pripravene terarko 80d 50v 50h. a zajimalo by me zda je to vhodne jak pro hade tak i pro jedince v dospelosti? Uz jsem precetl nekolik desitek clanku zde i jinde ale nikdy jsem se neptal tak se ratsi optam zda to staci abych neporidil hada a pak pro nej nemel vhodne podminky a musel neco schanet na rychlo... Jinak pak mam problem s tim ze bych si rad poridil hadatko krajty max do 3-6mesicu a tak mam obavu zda neni pro hadě moc velke a nemel bych poridit nejake mansi na nejaky cas nebo dat do terarka mensi ukrit k velikosti hadete za kazdou odpoved dekuji.

PS: pri porizeni hadete ve veku od 3 do 6 mesicu na jak dlouho mu priblizne vydrzi rozmery teraria co jsem uvedl aby si nezvykl na nejake prostredi a ja po nekolika mesicich ho nedaval do noveho dekuji.

Mláděti to určitě stačí, hlavně mu tam dej úkryty a bude to ok. Had bude stejně většinu dne zalezlý, s tím počítej. A když je stočený, je poměrně skladný. Dospělému jedinci by to eventuelně stačit taky mělo, pokud to bude samec (jsou menší). I když ty doporučené rozměry jsou pouze orientační, ne normové, ale reálná hodnota by se k ní měla blížit.