Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus Imperator

Dobrej večír, chtěl bych se zeptat mam 2 štíry pandinus imperator jednoho ve 3 a dalšího v 5 svleku. Prvních pár minut když semje měl polu byly hrozný porář na sebe dorážely tak se se rozhodl že toho menšího dám do větší krabičky a dal ho do terária a ten druhý byl jen v terariu a dnes sem je dal k sobě a nic si nedělají je možné že by to bylo tím že by si na sebe něak zvykly nebo tak něco.

Vim že je to riskatntní proto sem na ně dnes dával pozor a zatim nic ten menší si neohroženě chodí, byl i těsně u velkýho lezl po něm a tak si myslim že by to mohlo být dobrý. Mam tam i dost ukrytů někde psaly že by to tomu taky ohlo pomoct aby si nic neudelaly. Ale jinak díky kdyžtak napíšu jak sem dopad.