Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PODVODÍK,ZLODĚJ!!!.....NEPOSÍLAT NIC...

Zdravím kolegy teraristy,,,chci poprosit zda má někdo podobnou zkušenost s panem Jan Čtvrtečka,Ústí nad Labem,Poděbradova 3,telefon je 720 128 138. email...používa snad i stále tento..ale asi je bude měnit...turboa4@email.cz....A teď pozor velice obratný podvodník i já dost opatrný jsem naletěl jak malýýý klučina..
Pavouci mu přišli ,ale mi ne a komunikace komplet VYHÝBAVÁ VEZME JEN TELEFON KTERÝ JSTE NEPOUŽILI A KTERÝ NEZNÁ TÍM CO JEDNOU ZKUSÍTE ZAVOLAT JIŽ NEZVEDNE....nic klasický podvod jako s čítanky.Ale jelikož mam takovou povahu pracuji na nápravě,ale néé hned... to má čas,, snad mu budou mé zvířátka dělat jen radost......
Nemáte někdo s tímto pánem podobnou zkušenost děkuji...za každou info...

Je to vaše blbost. Nemáte posílat zvířata poštou, jestli jsem to správně pochopil... Nechápu jak muže někdo jen tak poslat zvíře balikem. Posíláte balikem chameleona? A co třeba mimino poslat balikem, to už ne, že?

On sice pise, ze posilal chameleona, ale dale mluvi o vlakaci, takze to bylo zjevne vlakem. To se dela bezne a je to jeden z nejsetrnejsich zpusobu prepravy.

Ze sklikany to fakt neni problem, pokud neni -20 nebo naopak v lete +30, tak je to pohodicka. Me takhle bezne zvirata chodi z celeho sveta. Jak jinak by jste k nam chtel dopravit pavouka treba z USA? Pokud cestou chcipne, tak je to holt smula.