Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedák pro bažanta

Zdravím, chtěl bych se zeptat jakej jedák je nejvhodnejší pro chovatele, který nemá s jedovatíma hadama žádnou praktickou skušenost.
Doteď sem choval, a chovám P.regius a B.constrictor.

Ďekuju všem, kteřý mi pomůžou.

Vhledem k povaze dotazu a cestine,bych zustal u toho co mas..
Jinak s jedakama se zacina tak,ze musis sam vedet na co se citis..
S tim Ti skutecne nikdo neporadi. Taky nikdo nevi,co se Ti raci libit..
Arborikalni jedaci,ci spise terestricti.. ? Taky je tu naka vyhlaska atd.. Vek 18+..