Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blesk a štíři

Zdravím jak myslíte že reagují štíři na blesk foťáku? Chtěl bych si udělat pár hezkých fotek a při představě že mi někdo cvaká furt bleskem do očí asi nic moc a vzhledem k tomu že tu fešandu mám chvíli tak bych jí něchtěl nijak stresovat nebo deptat díx čau

zvířata fotim běžně s bleskem, i jinak hodně stresové druhy a ještě si nikdy nikdo nestěžoval, většinou je to nevyruší ani od žraní nebo páření. Spíš se některým zvířatům (hlavně teda plazům) nelíbí samotný objektiv (velké zírající oko), nebo otevření ubikace, než bleskání.