Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarium

čau, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví o nějaké stránce, kde by byla popsaná výroba terária s padačkama, nebo jestli byste mi někdo nemohl poradit, jak mám udělat ten vrchní díl, kde jsou padačky a větrání, díky :)

teda ja nevim ale pokud jsou padacky to co si myslim pokud si rozumime spravne :D tak je to snad udelany na stejny zpusob jako normalni otevirani dvirkama na panty ne? Akorat to neudelas ze strany ale z vrchu a dole to zajistis nejakym magnetem a podobne.. A navodu na tyhle dvirka tam mas pozehnane:)