Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arabesque boa

Ahojte, dostala som sa k dvom moc pekným mláďatkám vraj arabesque boa po rovnako vzorovanych zahranicnych rodicoch. Konzultovala som ich "pravost" s jednym chovatelom aj tu z teraporadne (pozdravujem ta Filip :) ) a zaujima ma nazor aj vas ostatnych. Su to arabesky a hodnotne zvierata alebo nie? Dakujem :)

[http://img808.imageshack.us/img808/4259/2805201122 1resize.jpg]

[http://img844.imageshack.us/img844/8453/2805201121 0resize.jpg]

[http://img29.imageshack.us/img29/3816/28052011209r esize.jpg]

Nic takového mi dnes nedošlo ... Kam jste jej zasílal ten mail ?
-Jinak co se týče zvířátek : S tímhle pánem jsem se již též bavil ,říkal že je to jeho linie arabesque ,ale těžko říct co je na tom pravdy ... Navíc ceny co navrhoval byli dle mého poměrně hodně vysoké na to že kupuju zvíře s nejasnou genetikou a vůbec ... Dle mého to není ani Keltic ani Arabesque i ta kresba je rozpadlá což by nemělo být ... Mám doma podobné zvíře a je to pouze mixka het. albino za 1500kč ... Jinak u nás )čr) jsou nejvíce rozšířeni právě Kletici ,po Evropě nevím jak to je .... Arabesque by se měla vyznačovat pouze čárkami mezi jednotlivými sedly ,keltic má to lemování již širší ,to je takový hlavní znak si myslím ...

V pohode ,, Filip jako Filip ... :D Jinak Filda Duhajský na poradnu vůbec nechodí ... Jinak co se týče nějakých stránek pro přesnou definici toho jaké má které zvíře znaky ,tak bych se koukl k amíkum ty by tam něco mohli mít ,ale zase bude to kus od kusu ,každé zvíře může vypadat trochu jinak ,,,