Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Teraburza Ostrava 19.6.2011

Co budete nabízet?
Sháním Felzumu Madagaskarskou narozenou tak v první polovině r2010.Samici

Vzhledem k tomu, že avizovaná burza je již dávnou minulostí, nemá cenu v tomto vlákně pokračovat. Jenom by to mátlo. Chcete-li řešit navazující problematiku či jinou burzu, založte, prosím, nové vlákno. (GG)

hroznýši královští půl roční mláďata,
krajta tmavá albino hetero green/granit mláďata
a jedna k.t. albino granitka hetero green,
gekončíci noční různé barvy mláďata,
plšíci afričtí 1.2,
užovka červená butter motley sameček,
užovka červená hypomelanistic sameček,
terárka, akvárka..........

Tak já nevím, jestli na ty Fauna trhy vůbec jet. Minule jsem byl zklamaný, terarijních zvířat pomálu, ovládla to akvária (především tedy potřeby pro akvaristiku), psi, ptáci... Můžete sem dát případně echo, že do Ostravy pojedete a budete nějaké obojživelníky a plazy nabízet? Pro představu, co se chystá ;-)

Tak jsem se byl podívat na ty fauna trhy v Ostravě,a byl jsem velmi mile překvapen.Bylo tam toho hodně k vidění,a koupi.Dokonce tam bylo dost tera techniky.Prostě jsem nadšený a oproti burzám co se konaly na menze VŠB,to je nebe a dudy.Málem jsem si koupil hada.Na štěstí tam byla manželka.Ale i ta už byla nalomená.:-D

Taky uvažuju že se tam kouknu.Tam jsem ještě nebyl.Dneska jsem byl na burze a přijel jsem až kolem 11:15.Přesto jsem byl spokojený,a dokonce mě pustily zadarmo.Akurát mě sklamaly prodejci techniky,kteří prodávaly běžné svítidla jako solar raptor za šílené ceny.Ale třeba topné kabely a desky tam byly za pár kaček.Zřejmě to byli domácí výrobci.