Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otáčení nožky

Ahoj,

zajímalo by mne, nikde jsem to tu nevyčetla, co znamená, když agamka pomaloučku otáčí přední nožkou proti směru hodinových ručiček a dělá s ní taková pomalá kolečka :)

Děkuji :)

mě by zajímalo jaká komunikace,jestli je to kladná odezva nebo výhružka?Koupila sem k 3/4 ročnímu samečkovi menší samičku a nakonec je dala k sobě.Občas se prohání po terárku,sameček klasicky zčerná kývá hlavou atd ale sameček jí nijak neubližuje.Samička taky hodněkrát k samečkovi sama chodí "mává" na něj nožičkou či si na něj normálně vyleze a spí na něm..Myslíte že spolu můžou zůstat?děkuji