Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého gekona do terária 30-hloubka, 30-šířka, 50-výška?

Dobrý den, potřebovala bych poradit... mám doma nevyužité terárium 50cm výška, 30 cm hloubka a 30 cm šířka. Chtěla bych si pořídit do tohoto terária gekona ale nevím pro jaký druh by byly tyto rozměry přijatelné. Chtěla bych gekona pěkně zbarveného (nejvíce se mi líbí gekon obrovský, ale ten jak jsem se dočetla potřebuje větší terárium a také je agresivní) dále přemýšlým o Lygodactylus williamsi. A také jestli při pořizování mám zvolit samečka nebo samičku či jestli je lepší pořídit páreček.

Navíc jsem úryvek trochu změnila, tím že uvažuji o gekonovi modrém, který se mi začal hodně líbit. Jestli Lygodactylus williamsi je dobrá volba do příslušného terária. Také bych se chtěla zeptat jestli gekon modrý se chová v páru nebo jestli se snesou 2 samice či 2 samci.