Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem topení do dřevěného terária

Prosím o radu, mám dřevěné dno terária a na tom linoleum, a přes zimu mám doma dost chladno, hlavně přes noc.A nevím jakou topnou desku, či kámen mám koupit.Hlavně ať to dobře vyhřívá a je dost velké, ať se na tom může had hezky s točit.Většina topných desek se doporučuje jen do skleněných terárii.Můžete mi teda poradit co mám koupit??DĚKUJI

zdravim, chcem sa spýtať či možem umiestnit topný kábel pod linoleum na osb dosku... terarium ma asi 150 litrov v miestnosti kde sa teplota pohybuje okolo 22 stupnov...len cez zimu by som chcel teplotu v miestnosti znizit tak na 17 stupnov a neviem aky kábel (watáž) by mohol stačiť, poprípade ked mam 3 teraria nad sebou aky sposob vytapania by ste zvolili. Ďakujem