Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velhad Kralovsky 20 dni stare mlada

Dobry den.Prepacte,ze zakladam nove vlakno ale nikde som nic o mladatach nenasla.Som tu nova a potrebovala by som poradit.Mam doma mlada velhada kralovskeho je 20 dni stare.narodilo sa 5.6 doniesol mi ho priatel,malo to byt prekvapenie.bolo mi povedane ze mlada sa uz zvlieklo a dostalo potravu.priniesol ho 15.6.Mam ho v plastovom boxe.na dne mam obrusky,miska s vodou,konar a ziarovku.teplota pod ziarovkou je 30 stupnov,na zemi okolo 26 az 27.vlhkost 54 percent.zrat som este nedavala.Zaujimalo by mala ake maju byt pauzy pri krmeni.A ci ma vhodne podmienky.dakujem

Tu vlhkost bych též zvýšil. Alespoň na těch 60%. Krmení přesně jak říká Eunectes. Hlavně nepřekrmovat. Krm, když bude mít hroznýš o potravu zájem.

Jinak doporučuji koupit nějakou knihu, třeba alespoň Hroznýš královský od Ondřeje Hese (vydalo nakladatelství Robimaus). Stojí pár korun (asi 119 Kč) a jsou tam dostupné mnohé informace, které se ti budou do začátku hodit. Hodně ti ta kniha pomůže. Všechno tam máš hezky shrnuté na jedné hromadě a je to tam přehledně černé na bílém. Nemohu si pomoci, ale i v dnešní době Internetu není nad knihu a dobře vybavenou knihovnu...