Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cuora amboinensis kamaroma nebo couro

Dobrý den,chtěl bych poprosit někoho kdo má více skušeností o radu.Mám pár Cuor amb. a nejsem si jist poddruhem samce,samice je podle mě kamaroma. Nechci je dávat dohromady,kdyby se jednalo o rúzné poddruhy.První 4 fotky jsou samce druhé samice.Děkuji za odpověď.

Dobrý večer,konečně jsem se dostal k počítači,děkuji za odpověď.Dal jsem je do hromady,předpokládaný výsledek foto.Teď pŕi změně počasí se to vúbec všechno páří.To mi připomíná jednu"pikošku",kdy byli deponované na výstavě venku v kašně Melanochelys trijuga.Bylo teplé,slunečné počasí zhruba v tomhle období a taky přišel déšť a ochlazení.Do té doby netečné želvy se začali okamžitě pářit a byl s toho "slavný" odchov.S pozdravem J.B.