Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská

zdravim všchny. pořídil jsem si krajtu, samici, ale je jí už 10 let, je klidná, dostala už i krmení, zajímalo by mě, po jjak dlouhé době můžu hada vyndat ven, nejsem si jistý, když je tak stará, jak dlouho si bude zvykat... díky moc, Hanys

Tak zrovna reginy niesu nejak agresivne (je to fakt brutalna vynimka ak ano) takze toho by som sa nebal. A co sa tyka plachosti, ona si na pohyb ludi okolo terarka zvykne. Pre hada je skor stresujuce to vyberanie.
Nehovorim, ze ja si raz za cas ked sa dostanem domov nevyberiem svojho Bc, ale je to tak cca raz za 3-4mesiace. Nie 3x tyzdenne.