Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agresivita u gekončíka

Dobrý den,
omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale potřeboval bych poradit . Mám 2 roční jedince,samce a samicku (měly to být obě holky původně). Samec posledni měsíc útočí na samicku,zřejmě se chce pařit.Neustale ji nahání po terarku. Zkusil jsem jej dat na pár dní pryč,aby si odpocinula,ale po návratu byl jeste agresívnější,dokonce i vůči mě(normálně se nechá vzít na ruku. a "mazli se"). Doporučili byste nákup další samičky? Bojím se, aby se ujala, v již rozděleném prostoru v terariu. Děkuji za odpověď. Martin

Někteří samci jsou prostě kanci a chovají se tak, to není nic moc nenormálního. Kup další holku nebo 2 a dej ji do pokud možno přestavěné ubikace, původní zvířata na pár dní odděl a nech ji tam se rozkoukat. A pak teprv přidej starousedlíky.