Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chamík vs. korálovka

Zdravim...
Další s repti.glem :D no nic, vyměnim, tedy :)
ale... chtěl jsem se zeptat, ač asi spousta lidí bude kroutit hlavou nad mým dotazem :)
Synátor (8 let) si vyprosil korálovku. Jelikož sekal latinu, brzo jsme jí jeli koupit. Pak ho rafla, zbyla m na krku, což jsem samozřejmě tušil.
Po čase jsme jeli na burzu, kde zase vyžebral chamíka. Chamík roste jako z vody, je to už pěkný chlapík, tak mě tak napadlo... co korálovka a chamík v jednom terárku? Korálovka cca 50 cm, chamík kolem 30.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
hehe, docela jsem se pobavila :D
LadyAnn 27.07.2011 13:28
LadyAnn
takže... jak to dopadlo... vytvořil jsem doma "teletárium" :-) napustil 8 cm vody, koupil 2 závojnat…
misacek barvicka 08.08.2011 21:18
misacek barvicka
Hm, mě se to zdá spíš trapný! A to se za suchara nepovažuju.:x: nový
Host123 09.08.2011 13:52
Host123
čemu se divíš ? na blbou otázku ještě blbší odpovědi, se nemůžeš divit, že si z toho tu lidi začali… poslední
Aurifer 09.08.2011 14:32
Aurifer

takže... jak to dopadlo... vytvořil jsem doma "teletárium" :-)
napustil 8 cm vody, koupil 2 závojnatky, želvičku a v terárku udělal menší ostrůvek. Po vypuštění korálovky, rybek a želvičky v tomto pořadí, jsem atmosféru ještě ozvláštnil dvěma motýly otakárka feniklového. Byl jsem toho dojmu, že to bude krása tak na hodinu, max na dvě. Avšak po dlouhém týdnu uletěli motýlci, po 10 dnech, kdy se želvička nepohla a začínala nevábně páchnout, putovala na "poslední tobogán", po dvou týdnech plavaly závojnatky (mimoto to byli kluci propan a butan) břichem vzhůru a tak putovaly za želvičkou. A korálovka vzala roha a ač je to už přes týden, doposud nebyla spatřena.
Čili... chamík zůstal sám ;-)
Ale abych nebyl nařčen z týrání zvířat... samozřejmě, že výše uvedené je holý nesmysl vymyšlený za jediným účelem a to pobavit. Všem těm "sucharům", který místo aby poradili, začali mě poučovat, jakýho mam doma rozmazlenýho spratka, bych rád sdělil, že rybičky už opravdu doma máme, chamík žije, korálovka taky a samozřejmě každý ve svým :-) perun s váma :-D

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru