Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota

Ahoj, řeším problém s teplotou v teráriu(35x24x35-dxšxv). Používám teď čerstvě klasickou žárovku 70w, což je asi hodně, ale žádná jiná doma po ruce nebyla. Na vyhřívacím místě má had cca 37°C, ale na místě, kde by mělo být nejchladněji, tak kolem 26°C. Nevím jak v takto malém teráriu udržet teplotní gradient. Děkuju za každkou cennou radu:)

To půjde asi blbě s tím gradientem. V těchto vedrech bych žárovku vypnul úplně a jinak bych použil co nejslabší. Hlavně to chce větší terárko. V tomhle stejně tu užovku dlouho mít nebudeš. Já třeba používám v teráriích pro dospělé hady žárovky 25W a stačí to v pohodě...