Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lego pohlavi

Vim ze tady je toho spousta jak se to pozna podle fyzickeho vzhledu ale i tak to neni na 100%. Takze zajimalo by me mam dva legy. Jednomu je rok a druhemu tezko rict ale je jen o malo delsi. Na nem uz je pul roku poznat ze je samec. Podle laloku a casto kyve. A ten druhy tam si nejsem jistej. Ma maly lalok vubec nekyva a celkove neni tak robustni. Jsou v jednom terarku a nemaj problem vedle sebe na vetvich spat a jist z jedne misky i tak maj jedno jidlo spolu a pak kazdy zvlast aby se oba poradne nazrali. Ale pres den lezi kazdy jinde a ten velkej malyho obcas prozene kdyz se k nemu snazi prijit a lehnout pod zarovku. Stejne se pod ni stridaj velkej chodi do stinu. Ted resim jestli je rozdelit coz se mi moc nechce protoze mam velke terarko urcite tam musim dat dalsi bodovku jestli se budou pak honit. Vyhanel by samec i samici nebo by ji tam nechal?

loading...

muze to byt samec, u ktereho se kvuli stresu tolik nerozvinou sekundarni znaky (v tom pripade urcite oddelit), ale muze jit i o samici (v tom pripade oddelit taky, aby nezabrezla moc brzy). Ani v jednom pripade to nemusi pro to submisivni zvire dopadnout dobre.

Jsou spolu tak 5-6 mesicu (coz si myslim ze by mohl byt jejich vekovy rozdil) kdyz jsem je daval dohromady tak prave mensi nekyval nic jen ho olizal a nic vic tak sem si rikal ze asi trefa do samice. Jsem prave chtel vedet jestli ma nekdo podobny 100% par a ma podobne chovani aby sem vcas zakrocil.

Je to zbytočne,aj tak sa ti budu bit o to najvyššie umiestnene.Urob 2 vyhrevne miesta,ale hore.Ale aj tak sa môže stat,že sa budu natahovat o flek pod uvb,to si nevyberieš ani neurčiš ty,ale dominantny lego a časom samica...Akurat sa ti môže stat,že pri uniku slabšieho jedinca ti bude na to svetlo skakat a škaredo sa na nom popali.