Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samec či samice?

zdravím ...moje agama je 8 měsíců stará, má 48cm a domnívám se že se jedná o samce...je velice mohutně stavěná a má hrubý a široký ocas.obšas se nafukuje a černá jí brada...myslím,že na mé fotografii vlevo nahoře jdou vidět i hemipenisy.prosím poraďte...děkuji moc...omlouvám se za kvalitu fotografie(foceno mobilem)

loading...

také bych řekl, že jde o samici...má velmi málo znatelné femorální póry...ale těžko říct, protože ještě mohou vystoupit postupem věku víc...u kořene ocasu se fotografie lesknou, takže nejde rozeznat, zda zde nejsou třeba uloženy hemipenisy...
nicméně zatím to vypadá na samičku