Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama- oplozeni, snaseni vajec

Ahoji, moje 2 agamky oplodnil samec asi pred 2 mesici. Jedna agama uz snesla vejce, ale druha nic. Strasne stloustla. Chtela jsem se zeptat, zda je mozne, ze ji samec neoplodnil nebo zda zadrzuje vejce? Ale klima je v poradku, nehrabe( vsimla jsem si jen jednou ze hrabala). Neni treba jen tlusta?

nenahmatala jsem nic, ale to ani u te prvni agamy. Asi to nepoznam:D...Prijde mi to takove dovne, jelikoz tu, co nam snesla vajicka ojizdel asi o 2 tydny dyl. Tak se bojim, aby mi vajicka nezadrzela.;) Je mozne, ze se mu to treba u te prvni nepovedlo? Zacatecnik to ale neni, mam samce od chovatele, ktery mel snusky pravidelne. Jsou mu 3 roky.

to samcem nebude, pokud první nakryl. Ale ta holka vypadá spíš jenom tlustá, než březí, ono ani ta ostatní zvířata nemáš zrovna hubeňoury ;-) Pokud jsou březí, tak se jim to bříško rozšiřuje spíš směrem do zadu, jakoby těsně před zadníma nohama. Pokud to má takhle ve předu, tak to bude spíš špek ;-)