Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium pro krajtu - sklo nebo pleksisklo

Ahoj lidi budu si stavět terárko pro krajtu k. a potřeboval bych vědět jestli má někdo skušenost s pleksisklem na přední straně terárka a na bočních a zadní dřevotřísku?Samozřejmě že tam hadovi nenechám na zadní straně samotnou dřevotřísku nalepím na ni polistyrén do kterého vydlabu něco pro hada.
otázka tedy je:
- Je lepší použít pleksisklo a nebo sklo? ( důvod prosím pokud nebudete souhlasit s tím že pleksisklo bude na přední straně)
- Má někdo udělané terárium tak že by měl po stranách dřevotřísku?
děkuji za odpovědi
takto si to představuji já
[beznzvuxk.png]

Ano jestli chce mít terárko jako okrasu v obýváku a trávit večery sledováním 1 chovaného plaza tak samozřejmě sklo. Myslel jsem to z praktického pohledu - je lehčí,lépe klouže v kolejničkách, když ho budeš umývat tak nemusíš dávat bacha aby se nerozbilo, každej schopnej kdo má vrtačku si do něj může vyvrtat větrání, myslím že je i šetrnější pro hada když vystřelí a dá si po tlamě.... Na druhou stranu je fakt že se přez sklo lépe kouká a má delší životnost.