Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Půst chamíka

Dobrý den, potřebuji radu. Mám chamíka narozeného kolem 20. února 2011 (blíže nemůžu říct) a bylo mi doporučeno mu dávat jednou týdně půst. Mám tedy otázku. Od kterého měsíce s tím mám začít?
Děkuji předem za odpověď.

a co bys chtel urcovat blize? snad uz jen hodinu narozeni?:D
ale k veci.. pust muzes davat uz klidne od nejakych dvou mesicu zivota. takze se niceho neboj a jednou tejdne mu odepri cvrcky:) zdravy, dospely chameleon prezije bez uhony tyden i dele bez potravy.....