Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat sklo

čau, chtěl bych se zeptat na kolik vás tak pruměrně příjde sklo když děláte terária.chtěl bych udělat terárka ze starych skříní jenže nemám sklo a u sklenáře je fakt dost dráhé tak jestli někdo neznáte nějaký fígl kde to sklo sehnat nebo jak ho nahradit.díky ;-)

OSB desky, plexisklo, zakoupení už hotového terária z druhé ruky (projdi si inzertní servery. Občas je vidět second hand terárium v docela dobrém stavu velmi levně). Pak tu jsou takové ty americké "herp cages" a rack system. Nejlepší a nejvkusnější je sklo plus pozadí (můj osobní názor). Dobře se to udržuje, nepoškrábe se to (narozdíl od plexiskla). Obejdi pár sklenářů, poptej a nakonec kup.

Jo, něco to stojí. Pokud tě zaráží cena skla na jedno terárium...

Každá sranda něco stojí :-), ale bacha, není sklenář jako sklenář. Cenama se liší i o 200% v rámci jednoho města a ti levní mnohdy odvedou i lepší práci... Co se broušení týče, jde to v poho doma, ale bez zkušeností si to sklo spíš zničíš nebo se pořežeš.