Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousata - krmeni

ahoj chtel bych se zeptat.. vcera jsme s kamosem chytili sarance a chtely by sme ho dat moji agame ale otazka je jestli by ji to nic neudelalo jestli na nej neni moc velke.. saranceti by sme oddelali kladelko a kridla (aby ju lepe pozrela) ale furt nevim jestli by to zvladna sarance je velke asi 6-7 cm i s kridlama.. tak nevim poradte nebo ji mam naporcovat :) jo agama je 6mesicu stara a 39 cm dlouha

po sarančeti ti na zadní nohy asi neochrne (pokud to saranče předtím nebylo nastříkané nějakým chemickým sajrajtem, nebo se nenažralo něčeho, co tím bylo postříkané)...to ochrnutí mohlo mít x důvodů, ale rozhodně ne konzumaci sarančete jako takovou. Jinak pokud má viditelné kladélo, tak to neni saranče, ale buď cvrček, nebo zelená kobylka. Vzhledem k velikosti spíš ta kobylka. Kladélko jí oddělovat nemusíš, je měkké a zvířeti s nim nehrozí žádné zranění.