Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předřadník->výbojka

Dobrý den
potřebovala bych poradit se zapojením výbojky a předřadníku.
Mám Flexo kabel 3x1,5 , předřadník , silikonovou dvojlinku , výbojku.
Potřebuju poradit do kterých zdířek v předřadníku zapojit jaký drát. ( předřadník = http://s003.radikal.ru/i203/1010/31/75dba90e45e2.j pg) Flexo kábel má hnědý, modrý, a žluto-zelený drat, když mi jak největšímu blbci vysvětlíte který kam patří bduu velice ráda. A silikonovou dvojlinku poté zapojím do objimky (1332-677.jpg ) do levé a pravé zdiřky je jedno který kabel do ktere?
Moc děkuju za každou radu

Fáze by měla být na středním kontaktu objímky, aby se jí člověk nemohl dotknout. Na tom předřádníku bych to tipoval na LL, ale je to fakt jen odhad. Jestli je ten předřadník elektronickej, jako že tak vypadá, tak je to jedno, protože je to galvanicky oddělený od země (něco jak fáze a nulák už v tu chvíli neexistuje).